Skip to main content

kebab w tortilli

Całe bogactwo smaków – soczyste mięso, chrupiące warzywa, aromatyczny sos – zamknięte w ciepłej, pysznej tortilli. W sam raz, żeby wziąć do ręki i wygodnie pobiec dalej.

Zaspokajając mniejszy lub większy głód – to Ty wybierasz rozmiar swojego kebaba a także rodzaj tortilli (pszenna lub pełnoziarnista).

Tabela alergenówTabela gramatur

ekmek

Ekmek to tradycyjny Turecki chlebek o fantastycznej fakturze, a jak do niego dodamy kebab wołowo-barani lub opiekanego kurczaka, warzywa i opieczemy to wyjdzie nam pyszne, sycące danie.

Tabela alergenówTabela gramatur

kebab w bułce

Tureckie Pide, w naszym autorskim wydaniu, to wypiekana na miejscu, pachnąca i miękka bułka, a w niej wszystko to, co najlepsze. Masz ochotę na soczyste mięso, a może wolisz wersję warzywną lub z pysznym falafelem? Wybór należy do Ciebie.

Tabela alergenówTabela gramatur

kubełek

Kubełek turecki to propozycja dla zabieganych – chwytasz kubełek i lecisz dalej. A gdy go otworzysz, znajdziesz w nim to, co lubisz najbardziej – w jednym miejscu, idealnie skomponowane. Idealna opcja na mały głód.

Tabela alergenówTabela gramatur

sałatki

Sevi Sałatki to propozycja na lekkie, lecz wciąż sycące propozycje dla tych, którzy cenią sobie zdrowe, pełne witamin i wartości odżywczych posiłki. Co pewne, nasze sałatki nie są nudne – to feria kolorów, smaków i dodatków. Jakich? Zdecyduj sam.

Tabela alergenówTabela gramatur

zestawy

Sevi Kebab to nie tylko wyjątkowy kebab w różnych odsłonach, ale także tureckie specjały, według naszych autorskich receptur. Sevi Zestawy to możliwość ich spróbowania, ale także skomponowania własnego zestawu na bazie naszych tradycyjnych składników.

Tabela alergenówTabela gramatur

strefa falafela

Sevi Kebab dba o wszystkich, więc jeżeli jesteś wegetarianinem znajdzież u nas wiele dobroci. Znasz falafel, czyli kotleciki z ciecieżycy? Jeżeli nie to teraz masz szanse!

Tabela alergenówTabela gramatur

napoje

Spragniony? Mamy ogromną ofertę napojów od klasycznego ajranu, który jest fantastycznym uzupełnieniem naszych dań po wszystkie popularne marki.

Tabela alergenów